Dziś    |   zamów

O nas

Historia naszej firmy

Kwiaciarnia Bukiecik powstała z pasji do kwiatów oraz chęci podkreślania za ich pomocą wyjątkowych chwil w życiu naszych klientów, zarówno tych radosnych jak i smutnych, ponieważ ofiarowując kwiaty można bez zbędnych słów wyrazić to co się czuje.

1987

Od ponad 35 lat w Jaworze

Pierwsza kwiaciarnia była niewielka - niecałe 20 m², mieściła się przy ulicy Piłsudskiego w Jaworze. Przez wiele lat prowadziliśmy ją sami we dwoje (małżeństwo), dopiero w 1995 r. postanowiliśmy zatrudnić personel, aby zwiększyć jakość usług. Kwiaciarnia miała własną maskotkę w postaci naszego owczarka węgierskiego - Mary, która leżała na wystawie sklepu i wszyscy codziennie się z nią witali.

1995

Kuziennicza 32

Przenieśliśmy kwiaciarnię na ulicę Kuzienniczą, czyli do naszej obecnej lokalizacji. Z czasem, wraz ze wzrostem popularności zdecydowaliśmy się na rozbudowę oraz powiększenie załogi.

2023

Wciąż się zmieniamy

W ciągu ostatnich lat, przeszliśmy przez wiele zmian, kwiaciarnia od 27 lat znajduje się przy ulicy Kuzienniczej. Ogromnie się cieszymy widząc twarze stałych klientów, wciąż przekraczających próg kwiaciarnii!